09123331400 hossein.faraji1400@gmail.com بازار آهن غرب تهران(شادآباد) - مجتمع نگین بهاران-طبقه اول- واحد 2
منو

آهن آلات صنعتی و ساختمانی

09123331400 فرجی 09123432605 صبوری راد

با استعانت از پروردگار یکتا و تاییدات الهی مجموعه آهن 1400  تلفیقی است از دانش، تخصص و تجربه ای 15 ساله در جهت ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان. ما بر این باوریم که توسعه این مجموعه جز با اتکاء به منابع توانمند و متخصص و محصولات با کیفیت تحقق نخواهد یافت. در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت و تامین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است. تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی آهن 1400 که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان با معنای جدید در صنعت فولاد است در دستور کار ما قرار گرفته است. به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزء الویت ها و برنامه های اصلی مجموعه است. در این میان آهن 1400هم به عنوان یک بنگاه اقتصادی و با داشتن تجارب مفید، همواره تلاش نموده است گام هایی در جهت رشد و تعالی خود بردارد. امیدواریم بتوانیم با تجربه و دانش پرسنل این مجموعه بهترین خدمات را در اختیار شما بزرگواران قرار دهیم . اعتماد شما سروران بزرگترین سرمایه ماست. حسین فرجی

خدمات ما

ارائه خدمات حمل و نقل به سراسر ایران >

ارائه خدمات حمل و نقل به سراسر ایران

مجموعه آهن 1400 با داشتن رابطین مجرب و آشنایی با شرکت های حمل و نقل معتبر حاضر به ارایه کلیه خدمات بارگیری و تحویل اجناس با بهترین هزینه و زمان ممکن به همکاران و مشتریان عزیز می باشد.

 مشاوره در زمینه خرید و فروش و آشنایی با انواع آهن آلات >

مشاوره در زمینه خرید و فروش و آشنایی با انواع آهن آلات

این مجموعه با اتکا به دانش و تجربه 15 ساله در جهت ارائه بهترین خدمت به مشتریان گرامی آماده ارائه مشاوره در زمینه خرید و فروش آهن آلات و همینطور معرفی بهترین متریال از کارخانه جات تولید محصولات فولادی می باشد.

ارائه فاکتور رسمی >

ارائه فاکتور رسمی

مجموعه آهن 1400 در پی تمکین از قوانین مالیاتی کشور و به استناد به لایحه قانون دائمی مالیات بر ارزش افزوده و مالیات کالاهای خاص در وزارت امور اقتصاد و دارایی حاضر به ارائه فاکتور رسمی مورد تایید وزارت مربوطه به کلیه مودیان حقیقی و حقوقی میباشد. لذا کلیه مشتریان در صورت نیاز با ارائه گواهی نامه ارزش افزوده میتوانند فاکتور خرید یا فروش خود را در اسرع وقت دریافت نمایند.