09123331400 hossein.faraji1400@gmail.com بازار آهن غرب تهران(شادآباد) - مجتمع نگین بهاران-طبقه اول- واحد 2
منو
بورس تعیین کننده سمت و سوی بازار آهن 1398/02/02 17:55:09

بورس تعیین کننده سمت و سوی بازار آهن


بالاخره بازار آهن بعد از مدتها رنگ شور و هیجان را به خود دید و با افزایش قیمت در بورس محصولات فولاد مبارکه, قیمت آهن آلات در فاز صعودی قرار گرفت.

بازار آهن در ابتدای روز به روال چند روز گذشته در انتظار ثبات قیمت و آرامش نسبی به سر میبرد و حتی برخی کارخانه های میلگرد همچون سیرجان و شاهرود تا 50 تومان در قیمت اعلامی خود کاهش داشتند و تولیدکنندگان قوطی و پروفیل نیز بر نرخ ثابت محصول خود برنامه کرده بودند و انتظار هم میرفت که سایر کارخانه های تولید میلگرد نیز به سمت کاهش قیمت پیش بروند.

عرضه های محصولات فولاد مبارکه در بورس 1398/02/02

اما عرضه های متنوع  با حجم بالای بورس و در نهایت انجام معاملات با 50 درصد افزایش قیمت سبب شد تا کلا روال بازار تغییر کند و قیمت ها به صورت صعودی تغییر مسیر دهند تا جاییکه با احتمال عدم تائید معاملات بورس کارخانه ها از ادامه فروش و اعلام قیمت بازمانند و دوباره سیاست انتظار را در پیش گرفتند.

آمار معاملات محصولات فولاد مبارکه در بورس 1398/02/02

حال باید دید التهابات امروز بازار آهن و فولاد ناشی از بورس محصولات فولاد مبارکه و عدم تائید معاملات در آخرین ساعات روز و همینطور عرضه شمش فولاد خوزستان در روز بعد, متقاضیان را ترغیب به ورود و خرید خواهد کرد, یا اینکه مصرف کنندگان با نخریدن آهن آلات از افزایش بی رویه و تشدید جو روانی بازار  جلوگیری خواهند کرد.


مجموعه آهن 1400 تلفیقی از دانش، تخصص و با  تجربه ای  15 ساله آماده ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان عزیز می باشد.مقالات مشابه