09123331400 hossein.faraji1400@gmail.com بازار آهن غرب تهران(شادآباد) - مجتمع نگین بهاران-طبقه اول- واحد 2
منو
تولید بیش از 70 هزار تن آهن اسفنجی در کارخانه سفید دشت 1398/05/01 22:38:16

تولید بیش از 70 هزار تن آهن اسفنجی در کارخانه سفید دشت


تولید بیش از 70 هزار تن آهن اسفنجی در کارخانه سفید دشت

شرکت فولاد سفید دشت چهارمحال بختیاری شهرکرد، با تولید 70136 تن آهن اسفنجی در واحد احیائ مستقیم طی تیرماه 98 نه تنها میزان تولید خود را به اندازه 1880 تن نسبت به خرداد ماه افزایش داد بلکه با عبور از تولید 70 هزارتن محصول برای نخستین بار از از زمان راه اندازی این واحد، برای چهارمین ماه پیاپی رکورد تولید در بزرگترین واحد صنعتی استان چهارمحال بختیاری را به ثبت رساند.

مهندس علی بابایی مدیر عملیات شرکت با اعلام این خبر و اشاره به مشکلات عدیده ای که واحد از زمان راه اندازی واحد احیائ مستقیم  یعنی آبان 95 تا کنون داشته، از حمایتهای هم جانبه مدیر عامل و همچنین همکاری و همدلی تمامی کارکنان شرکت قدردانی کرد.

 محمود ارباب زاده مدیر عامل فولاد سفید دشت نیز در همین خصوص گفت : عملیات ساخت فاز دوم کارخانه فولاد یک میلیون تنی تحت عنوان واحد فولادسازی در شهرک صنعتی سفیددشت با پیشرفت بالای ۷۶ درصد همراه است که در مجموع  شامل یک کوره قوس الکتریکی (EAF) با ظرفیت ۱۴۰ تن، کوره پاتیلی (LF) و یک ماشین ریخته گری اسلب می باشد.

کارخانه فولاد یک میلیون تنی چهارمحال و بختیاری در سفید دشت به سهامداری کارخانه فولاد مبارکه با 65 درصد و سازمان ایمیدرو با 35 درصد، دارای سه فاز شامل احیای مستقیم، فولاد سازی و زیر ساخت، جنبی و پشتیبانی است  که انتظار میرود با راه اندازی واحد فولاد سازی و ریخته گری مداوم تا پایان سال جاری پیشتاز تمامی واحدهای فولادی سطح استان و مهم در طرحهای هفتگانه فولاد کشور بشود.


مجموعه آهن 1400 تلفیقی از دانش، تخصص و با  تجربه ای  15 ساله آماده ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان عزیز می باشد.مقالات مشابه