09123331400 hossein.faraji1400@gmail.com بازار آهن غرب تهران(شادآباد) - مجتمع نگین بهاران-طبقه اول- واحد 2
منو
رونق تولید صنعت فولاد نیازمند همراهی رسانه ها 1398/05/20 10:08:22

رونق تولید صنعت فولاد نیازمند همراهی رسانه ها


رونق تولید صنعت فولاد نیازمند همراهی رسانه ها

 معاون تکنولوژی فولاد مبارکه اصفهان گفت: صنعت فولاد برای حضور هر چه قدرتمندتر در چرخه اقتصاد نیازمند همراهی رسانه ها در برقراری ارتباط با بازار هدف است.

منچهر نیکفر در جلسه نقش رسانه ها در رونق تولید گفت : رسانه ها علاوه بر نقش مستقیم در صنعت به واسطه تاثیر در بعد اجتماعی، می توانند بر جامعه هدف این صنعت نیز تاثیر گذار باشند و سبب رونق چرخه تولید و فروش در داخل و خارج از کشور شوند، همانطور که در رسانه های خارجی شاهد تحلیل و ارزیابی، بررسی فرصت ها و چالش های بازار و صنعت فولاد هستیم و رسانه ها به چرخه تولید و عرضه این محصول کمک شایانی می کنند و توانسته اند به دلیل نفوذ در بعد اجتماعی، بر مردم و بازارهای هدف تاثیر بگذارند. در حالی که ما در فولاد مبارکه به چنین فرایندی نیاز مبرم داریم و از نبود آن متضرر می شویم. چرا که شرکت فولاد مبارکه همواره تلاش کرده از ابزار های ارتباطی مانند رسانه و رادیو و خبرنامه برای برقراری ارتباط و اطلاع رسانی با جامعه هدف و مشتریان و کارکنان خود بهره ببرد، با این حال نسبت به کشورهای پیشرفته هنوز از خلاء خبرنگار تخصصی در حوزه صنعت فولاد رنج می بریم و امیدواریم پایگاه خبری ایراسین بتواند این خلاء را پوشش دهد.

وی با اشاره به اشتغال 20 هزار نفر نیروی کاری به صورت سه شیفت در فولاد مبارکه بیان داشت : تولیدات بیش از نهصد شرکت صنعتی وابسته به صنعت فولاد مبارکه است و بیش از سه هزار شرکت به صورت مستقیم با کارخانه ما کار می کنند که می توان گفت سیصد و پنجاه هزار نفر ( مستقیم و غیر مستقیم) در این زنجیره اشتغال مشغول به کار هستند.

نیکفر افزود : جامعه ما نیازمند خودباوری و ایجاد فرهنگ خودباوری در بخش صنعت است و با توجه به تحریم های ظالمانه، این رسانه ها هستند که می توانند چنین فرایندی را در جامعه مستتر نمایند و با جمع آوری دیتا، تحلیل و آنالیز محیط سبب رشد صنعت فولاد در داخل و خارج از کشور شوند.

وی با اشاره به اینکه فولاد مبارکه اصفهان در ارزیابی AFK موفق به دریافت تندیس طلایی شد گفت: ما از میان 1400 شرکت حاضر در این ارزیابی موفق به کسب این افتخار شدیم و توانستیم در بین پنج شرکت برتر با بیش از 600 امتیاز قرار بگیریم.

معاون تکنولوژی فولاد مبارکه اصفهان افزود: ظرفیت تولید فولاد مبارکه به 35 ملیون تن در سال رسیده و در افق 1404 باید به ظرفیت 55 ملیون تن برسیم که در این شرایط در ردیف کشورهای بزرگ تولید کننده فولاد قرارخواهیم گرفت. البته برای تحقق این مهم نیازمند حمایت و همراهی رسانه ها ومعرفی هرچه بهتر و بیشتر فولاد مبارکه در داخل و خارج کشور هستیم.


مجموعه آهن 1400 تلفیقی از دانش، تخصص و با  تجربه ای  15 ساله آماده ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان عزیز می باشد.مقالات مشابه