09123331400 hossein.faraji1400@gmail.com بازار آهن غرب تهران(شادآباد) - مجتمع نگین بهاران-طبقه اول- واحد 2
منو
افزایش سهم صادرات ذوب آهن اصفهان در اروپا 1398/05/27 12:20:07

افزایش سهم صادرات ذوب آهن اصفهان در اروپا


افزایش سهم صادرات ذوب آهن اصفهان در اروپا

مدیر فروش خارجی ذوب آهن اصفهان گفت : بر خلاف تحریمهای اخیر کشور که صنعت فولاد را هدف گرفته، صادرات شرکت ذوب آهن همچنان طبق برنامه در حال انجام است بطوریکه نزدیک 50 درصد محصولات صادر شده و پیش بینی میشود تا پایان سال از مرز 1 میلیون و 200 هزار تن عبور کند.

بهزاد کرمی با اشاره به اینکه ذوب آهن به عنوان صادر کننده ممتاز کشور شناخته شده، راجع به عملکرد شرکت در 4 ماهه اخیر گفت : با وجود تمامی تنگناها و مشکلات موجود در شرایط تحریم ذوب آهن اصفهان موفق به صادرات حداقل ماهانه 100 هزار تن انواع محصولات فولادی شده است که این حجم صادرات در برگیرنده بازارهای جدید صادراتی مانند غنا و توسعه در حوزه CIS و کشورهای آسیای جنوب شرقی است . ضمن اینکه صادرات محصولات فرعی مازاد بر  نیازهای داخلی کشور هم در حال حاضر انجام می شود.

مدیر فروش خارجی ذوب آهن کیفیت برتر محصولات را از عوامل موثر در موفقیت  این شرکت دانست و اظهار داشت :  ذوب آهن اصفهان در راستای محقق کردن افزایش سهم صادراتی خود به تمامی کشورها خصوصاً کشورهای اروپایی و برخی کشورهای همسایه که صادرات به آنها مستلزم داشتن گواهینامه CARES است، اقدام و در حال حاضر اولین و تنها صادرکننده ایرانی دارای این گواهینامه است که در این راستا محصولات زیادی مطابق با استاندارد BS تولید و صادر کرده است.

کرمی در مورد افزایش سهم بازار این شرکت در کشورهای همسایه و منطقه CIS افزود : شرکت ذوب آهن اصفهان با تکیه بر کیفیت زبانزد محصولات خود و همت کارگران شرکت، تا کنون در شرایط سخت تحریم ها، مسیر توسعه صادرات را با موفقیت طی کرده و با توجه به بستر فراهم شده به این روند صعودی خود با تمام توان در بازارهای جهانی ادامه خواهد داد.

مدیر فروش خارجی ذوب آهن در خصوص برنامه صادراتی این شرکت تصریح کرد : در حال حاضر پس از تلاش های صورت گرفته و با توجه به پیش بینی روند مثبت بازارهای صادراتی برنامه صادرات شرکت حداقل صادرات 55 درصد تولیدات می است که این رقم به صورت ماهیانه از 100 هزار تن در ماه به 130 هزار تن میسر است . در هر صورت برنامه صادرات این شرکت حداقل یک میلیون و دویست هزار تن است  که با فضل الهی محقق خواهد شد.


  مجموعه آهن 1400 تلفیقی از دانش، تخصص و با  تجربه ای  15 ساله آماده ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان عزیز می باشد.مقالات مشابه