09123331400 hossein.faraji1400@gmail.com بازار آهن غرب تهران(شادآباد) - مجتمع نگین بهاران-طبقه اول- واحد 2
منو
افت فروش فولاد خوزستان 1398/08/06 07:55:31

افت فروش فولاد خوزستان


افت فروش فولاد خوزستان

بر اساس اعلام گزارشات دوره ای شرکت فولاد خوزستان، فروش این شرکت معادل 899.6 میلیارد تومان بوده که نسبت به ماه قبل 29 درصد افت داشته است.

باید توجه داشت که علت افت ناشی از کاهش مقداری فروش است و که موضوع قابل پیگیری و بررسی میباشد. در نظر اول بهتر است با دید مثبت به قضیه نگاه کرد و عملکرد شرکت در ماههای آتی را نیز در نظر داشت. با توجه به شرایط حال بازار آهن و فولاد کشور، به نظر میرسد که کاهش فروش استراتژی مناسبی باشد چرا که  بایست شمش را  20 درصد پایین تر از قیمت های جهانی در بازار داخل فروخت؟؟

به نظر این گپ قیمتی بین بازار داخل و صادراتی بایست کم شود، در صورتی که این گپ از بین نرود، مطمئناً شرایط آربیتراژ به وجود آمده و محصولات در هر صورت در بازار خارجی صادر خواهند شد، اما ممکن است سود حاصل از فروش در جیب سهام داران نرود. در هر صورت به نظر فخوز به این دلیل نفروخته است که می خواهد در ماه های بعد با قیمت بالاتر بفروشد، ضمن اینکه فولاد محصولی نیست که در فاسد شود. تولید شرکت هم کماکان پابرجاست.


   مجموعه آهن 1400 تلفیقی از دانش، تخصص و با  تجربه ای  15 ساله آماده ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان عزیز می باشد.مقالات مشابه