09123331400 hossein.faraji1400@gmail.com بازار آهن غرب تهران(شادآباد) - مجتمع نگین بهاران-طبقه اول- واحد 2
منو
300 میلیارد تومان نیاز نقدینگی ماهانه فولاد غرب آسیا 1398/08/22 08:35:18

300 میلیارد تومان نیاز نقدینگی ماهانه فولاد غرب آسیا


300 میلیارد تومان نیاز نقدینگی ماهانه فولاد غرب آسیا

ندیمی گفت : شرکت فولاد غرب آسیا به صورت متوسط ماهانه به 300 میلیارد تومان نقدینگی برای پیشبرد اهداف تولیدی خود نیازمند است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ابوذر ندیمی مدیر عامل شرکت فولاد غرب آسیا در نشست خبری سالگرد تاسیس این شرکت اظهار داشت :  شرکت فولاد غرب آسیا به اهتمام سرمایه گذاران بخش خصوصی و بهره گیری دانش متخصصان جوان ایرانی در سال 83 برای اجرای پروژه نورد ورق سرد به ظرفیت 550 هزار تن در سال با ضخامت نهایی 0، 16 تا 3 میلی متر، عرض 600 تا 1700 میلی متر و با وزن استاندارد‌های بین المللی با نقش موثری در صنعت خودرو سازی و ... تاسیس شده است و خوشبختانه بعد از 9 سال توانستیم به سود چند ده میلیارد تومان برسیم.

او در ادامه گفت : یکی از برنامه‌های ما طرح توسعه تا سطح 800 هزار تن و اشتغال مستقیم 360 نفر است که در صورت حمایت‌های بانکی تا دو سال دیگر عملی می‌شود.

ندیمی به اشتغال 50 تن و هدف گذاری آن تا افزایش 120 تن اشاره نمود و تصریح کرد :  در حال حاضر هیچ‌گونه سیاستی در ارتباط با کاهش و تعدیل نیرو در شرکت فولاد غرب آسیا وجود نداشته و با توسعه فاز‌های بعدی، وضعیت اشتغال در این شرکت بزرگ و مهم تولید نورد و ورق‌های فولادی افزایش پیدا می‌کند.

او اضافه کرد : حدود 600 نفر به‌طور مستقیم و غیرمستقیم در مجموعه فولاد غرب آسیا فعالیت می‌کنند، همچنین سعی کردیم در این مدت بدهی‌هایی که به بانک‌ها داشتیم را تسویه کامل و یا به تقسیط نهایی برسانیم.

مدیر عامل شرکت فولاد غرب آسیا گفت: این شرکت توانسته نیرو‌های خود را از بین افرادی که یا به‌تازگی فارغ‌التحصیل شدند یا چندین سال بیکار بودند، جذب کند که ما این موضوع را در راستای پیشبرد اهدافمان گامی بلند می‌دانیم.

ندیمی  با بیان اثرات تحریم عنوان کرد : در واقع تحریم‌ها اثر گذار است چراکه در قیمت گذاری می‌تواند تاثیر گذار باشد چرا که باید با تکیه به دانش بومی میان فارغ التحصیلان دانشگاهی مقابل تحریم‌ها ایستادگی کرد. همچنین با استقبال از فعالیتهای ارزآور و مدیریت آنها به اقتصاد ملی کمک خواهد شد.


 مجموعه آهن 1400 تلفیقی از دانش، تخصص و با  تجربه ای  15 ساله آماده ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان عزیز می باشد.مقالات مشابه