09123331400 hossein.faraji1400@gmail.com بازار آهن غرب تهران(شادآباد) - مجتمع نگین بهاران-طبقه اول- واحد 2
منو
انتقاد تفاهم نامه های همکاری فولادسازان با تامین کنندگان در جشنواره ملی فولاد 1398/09/14 08:48:00

انتقاد تفاهم نامه های همکاری فولادسازان با تامین کنندگان در جشنواره ملی فولاد


انتقاد تفاهم نامه های همکاری فولادسازان با تامین کنندگان در جشنواره ملی فولاد

نایب رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد گفت : یکی از موفقیتهای جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد، انعقاد تفاهم نامه های همکاری متععد بین فولاد سازان و تامین کنندگان است که بسیاری از آنها به مرحله تولید رسیده است.

مهندس بهادر احرامیان، نایب رئیس انحمن تولیدکنندگان فولاد درباره جشنواره ملی فولاد اظهار داشت : تجربه جشنواره ملی فولاد در یک سال گذشته نشان داد که در کشور ما ظرفیت های بسیاری برای استمرار تولید و تعمیر و نگهداری با استفاده از مهندسی داخلی وجود دارد. این درحالیست که در شرایط کنونی به دلیل وجود تحریم ، شرکتها میتوانند مهندسی معکوس انجام دهند، چیزی که تا پیش از این با توجه به عوامل اقتصادی و فنی از آن استفاده نمی شده است.

احرامیان جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد را فرصتی گرانبها برای معرفی ظرفیتها و فرصتهای داخلی دانست و گفت : در جشنواره امسال که بر پایه جشنواره سال قبل بنا شده است، قصد داریم حرکاتی را که در سال گذشته شکل گرفته اند ادامه دهیم، چرا که یکی از موفقیت های این جشنواره منعقد شدن تفاهم نامه های همکاری متعدد بین فولادسازان و تأمین کنندگان است که بسیاری از آنها به مرحله تولید رسیده اند.

شایان ذکراست، دومین جشنواره ملی فولاد (به همراه نمایشگاه جامع ارائه فرصت های بومی سازی) 23 الی 26 دی ماه 98 در برج میلاد برگزار می شود.


  مجموعه آهن 1400 تلفیقی از دانش، تخصص و با  تجربه ای  15 ساله آماده ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان عزیز می باشد.مقالات مشابه